Hírek
| Tündi | 2020.05.14. 15:25Végre egy izgalmasnak ígérkező szerepben láthatjuk viszont az Oscar-díjas Russell Crowe-t, aki ezúttal egy brutális maffiózó bőrébe bújhat a Paramount új thrillerében.
A stúdió új projektje Jacques Audiard cannes-i nagydíjas A próféta című filmje nyomán készül, az amerikai verzió pedig American Son címen fog futni. A Variety értesülése szerint a rendezést Andrew "Rapman" Onwubolu, a forgatókönyvet pedig Dennis Lehane (Drót, Titokzatos folyó, Viharsziget) vállalta be. Rapman a Blue Story című filmje után kapta a felkérést a Paramounttól.
Az American Son főhőse egy könyörtelen maffiózó (Russell Crowe) befolyása alá kerül a börtönben. Miközben felépíti saját bűnbandáját, mentorát sem kíméli, és kivívja helyét az olasz és orosz maffia mellett.
A lap úgy tudja, hogy a stúdió már keresi a főszereplőt, hamarosan el is kezdődik a válogatás. Audiard egyébként még a 2009-es cannes-i filmfesztiválon kapta meg a zsűri nagydíját A prófétáért, amit később Oscar-díjra is jelöltek.
(Borító: ign.com)
Hozzászólások